معرفی سامان خردمند مهر
سامان خردمند مهر

دکتر سامان خردمند مهر | Dr saman kheradmand mehr

من دکتر سامان خردمند مهر هستم. دکتری مدیریت توسعه کسب‌وکار و کوچ بین‌المللی و رهبران کسب‌وکار . بنیانگذار و موسس مجموعه کسب وکار پل که در آن به افرادی مثل مدیران اجرایی، صاحبین کسب‌وکار، کارآفرینان، متخصصی و مشاورین، و تمامی افرادی که دغدغه رشد و توسعه خود و کسب‌وکارشان را دارند کمک میکنم تا داستان سرایی برندشان و همچنین ساخت برندی قدرتمند در کنار کسب‌وکاری پویا و فعال، با درآمدی فوق‌العاده را با به‌کارگیری علم کوچینگ تجربه کنند.

افرادی که به من مراجعه می‌کنند اغلب در حال راه‌اندازی کسب‌وکار، تغییر شغل و یا صرفا برطرف کردن مشکلات کسب‌وکارشان در راستای قرار گرفتن در مسیر رشد و توسعه است، هستند

اغلب این افراد دید درستی از رشد کسب‌وکار و شیوه‌های روز دنیا برای توسعه و پویای در سازمان خودشان ندارندو علاقه بسیار بالای برای دیده شدن و موفقیت در جامعه مخاطبان خودشان دارند. من در این مسیر درکنارشان هستم تا نقشه راه درستی را باهم ترسیم کنیم تا بتوانند قدم به قدم به جایگاه درستی که برای خود و کسب‌وکارشان ترسیم کردند برسند.

من در این مسیر با حضور کامل تلاش خواهم کرد تا با برگذاری جلسات کوچینگ ، خودشان را به یک متخصص و راهبر ارشد در طراحی و اجرای مسیر درست، رشد و توسعه به جامعه مخاطبانشان معرفی کنند.

اصالت

اصول حرفه‌ای دکتر سامان خردمند مهر

مدیریت انرژی به جای زمان

مهمترین اصلی که دکتر سامان خردمند مهر در فعالیت‌های خود دارد این است که به جای مدیریت بر زمان بر روی سطح انرژی افراد و کسب‌وکارها تمرکز می‌‌کند.

کامل‌گرایی به جای کمال‌گرایی

ما اگر در فعالیت‌های خودمان به جای کمال‌گرایی، کامل‌گرایی را جایگزین کنیم، دستاورد‌های بیشتری خواهیم داشت و این یک اصل مهم است.

نتیجه محور بودن

نتیجه‌ها هستند که نشان می‌دهند فرد یا کسب‌‌وکاری موفق است یا نه. اگر تمام فعالیت خودمان را بر پایه خلق نتیجه بنا کنیم قطعا موفق می‌شویم.

همراهی تا گرفتن نتیجه

همراهی تا رسیدن به نتیجه قابل قبول یکی از اصول حرفه‌ای دکتر خردمند است که با شیوه منحصر به فرد خودشان در کنار افراد و کسب‌وکارها قرار می گیرند.

دکتر سامان خردمند مهر

برخی از رزومه دکتر سامان خردمند مهر

 • دکتری مدیریت توسعه کسب‌وکار
 • دکتری پژوهش هنر گرایش عکاسی
 • توسعه‌ دهنده ارشد کسب‌وکار
 • عضو انجمن بازاریابی امریکا
 • عضو فدراسیون بین‌المللی کوچینگ 
 • مدرس بین‌المللی مهارت‌های توسعه کسب‌وکار
 • کوچ بین‌المللی رهبران ارشد کسب‌وکار
 • بنیانگذار و مدیر عامل مجموعه آموزشی پل
 • دانش آموخته مدرسه کسب‌وکار هاروارد
 • مدرس، منتور، و کوچ بیش از ۱۰۰ رهبر ارشد کسب‌وکار در دنیا
 • همکاری به عنوان شاور توسعه برند بیش از 200 برند دنیا

دکتر سامان خردمند مهر، کوچ بین‌المللی رهبران ارشد کسب‌وکار، توسعه دهنده ارشد کسب‌وکار و مدرس دوره‌های تخصصی کسب‌وکار، تا به امروز مشاور و راهبر بیش از 200 کسب‌وکار بین‌المللی بوده است. او اکنون بنیانگذار، مدیرعامل و مدرس هولدینگ بین‌المللی کسب‌وکار پل است که در حوزه‌های آموزش مهارت‌های توسعه کسب‌وکار و اجرای تمامی پروژه‌های توسعه سازمانی به صورت بین‌المللی فعالیت دارد.

 

دکتر سامان خردمند مهر

ساعتی به وقت شما

مشاوره تخصصی رشد و توسعه کسب‌وکار با دکتر سامان خردمند مهر

مجموعه آموزشی پل

مجموعه بین‌المللی آموزشی پل در سال ۲۰۲۳ با شعار پل، راه‌حلی که دنبالش هستی فعالیت خود را شروع کرد. بزرگترین هدف مجموعه پل توانمند‌سازی تمامی همسفرهای مجموعه به صورت کاملا نتیجه محور است. یکی دیگر از ویژگی‌های مجموعه آموزشی پل این است که به دنبال نتیجه گرفتن تمامی دانشجویان خود است و بر همین اساس ساختار مشخص و کاملا کاربردی را برای تمامی دوره‌های خود تدوین کرده است .

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد مجموعه آموزشی پل برگزاری دوره‌هایی کاملا عملیاتی است که می‌تواند اثربخشی دوره‌ها را به شدت بالا ببرد

تلویزیون اینترنتی پل

تلویزیون اینترنتی پل

تلویزیون اینترنتی پل یکی از برند‌های دکتر سامان خردمند مهر است که به انتشار گفتگو‌های چالشی حول محور موضوعات کسب‌وکاری می پردازد. این گفتگو‌ها به صورت کاملا حرفه‌ای از کانال یوتیوب پل منتشر می‌شود. 

مجله کسب‌وکار پونز

مجله کسب‌وکار پونز. فضایی برای افرادی که به موضوعات کسب‌وکار علاقه دارند و می‌توانند مطالب بروز و کاملا کاربردی کسب‌وکار را در این مجله الکترونیکی بخوانند. شما هم اگر به کسب‌وکار علاقه دارید می‌توانید مطالب مجله کسب‌وکار پونز را مطالعه کنید.

عضویت در خبرنامه دکتر سامان خردمند مهر

شما می‌توانید با عضویت در خبرنامه دکتر سامان خردمند مهر از اخبار جدید آموزشی اطلاع پیدا کنید.

دکتر سامان خردمند مهر

دوره‌های آموزشی جامع

دوره‌های جامع با تدریس دکتر سامان خردمند مهر

دوره جامع تربیت متخصص کسب‌وکار

یکی از بزرگترین دغدغه‌های صاحبین کسب و کاردر این سال‌ها رشد و توسعه بیزینس خودشان بر پایه علم و عمل بوده است. اگر شما هم به عنوان مدیر و یا صاحب کسب‌وکار این دغدغه را دارید و یا کسب‌وکار شما آن رشد مورد انتظار شما را به عنوان مدیر و یا رهبر یک سازمان ندارد این دوره منحصر به فرد و کاملا کاربردی برای شما طراحی شده است. در این دوره جامع به صورت کاملا کاربردی و اختصاصی تمامی مفاهیم رشد و توسعه کسب‌وکار را خواهید آموخت.

دوره جامع راه‌اندازی کسب‌وکار کوچ‌ها

اگر شما هم به عنوان یک کوچ با آرزو و هدف راه‌اندازی کسب‌وکاری مستقل پا به عرصه مهم  و رو به رشد کوچینگ گذاشتید، ولی هنوز دغدغه جذب مراجع و حضور پرقدرت در صنعت کوچینگ را دارید، این دوره دقیقا برای شما طراحی شده است. این دوره برای اولین بار در ایران به صورت کاملا اختصاصی برای تمامی کوچ‌ها طراحی شده است.

دوره جامع تربیت منتور کسب‌وکار

ثابت شده است که راهنمایی کسب و کار یکی از مؤثرترین قسمت‌هایی است که می تواند به کسب‌وکارها کمک کند، اما درک دقیق آنچه که منتورینگ کسب و کار انجام می‌دهد هنوز در کشور ما وجود ندارد. کسب و کارهایی که از منتور استفاده می کنند می‌توانند راندمان خود را تا ۶۰٪ بیشتر کنند و به اهداف سازمانی خود برسند. برای اولین بار در ایران دوره تخصصی منتورینگ کسب‌وکار در مجموعه آموزشی پل برگزار می شود.