تهران ایران
+989120823416

دوره راه‌اندازی کسب‌وکار با 28 گام

دوره راه‌اندازی کسب‌وکار مثل جهبه ابزاری یکپارچه برای شما عمل خواهد کرد، تا کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار تازه کار و کهنه کار با استفاده از این دوره قدرتمند بتوانند  کسب‌وکار خوبی را مبتنی بر محصولات مبتکرانه  و جدیدشان راه‌اندازی کنند. در این دوره آموزشی 28 مرحله برای کارآفرینان کهنه‌کاری که در حوزه یا صنعت خاص از تجربه فراوانی برخوردارند مفید است. چون بعد از گذراندن این دوره می‌توانند محصولات و خدماتشان را به شکلی کارآمدتر به بازار روانه کنند.

در این دوره آموزشی ما نقشه راهی مهم و مفید را برای شما ترسیم می‌کنیم که بتوانید تمامی ابعاد کسب‌وکار خود را با جزئیات طراحی کنید. دوره راه‌اندازی کسب‌وکار که جعبه ابزار راه‌اندازی کسب‌وکار شما است. ابزارهای مختلفی را برای شما معرفی می‌کند. شما با استفاده از این ابزارها می‌تانید به درستی قسمت‌های کسب‌وکار خهود را طراحی کنید.

هدف اصلی برگزاری این دوره این است که شما درگیر فرآیند های پیچیده طراحی و راه‌اندازی کسب و کار نشوید. ما در این دوره آموزشی با زبانی ساده مراحل طراحی و راه‌اندازی کسب‌وکار را آموزش خواهیم داد تا شما به راحتی بتوانید این مراحل را برای کسب‌وکار خود اجرایی کنید.

  این دوره آموزشی زبان مشترکی را برای بحث در خصوص جنبه‌های کلیدی خلق کسب‌وکارهای جدید عرضه می‌کند تا بتوانید به طور موثر تر درباره کسب‌وکار جدیدتان با دیگرا کارآفرینان گفتگو کنید. هر یک از گام‌های این فرآیند را طوری طراحی کرده‌ایم که به بخش مجزایی از این فرآیند مربوط می‌شود.  

فرم ثبت‌نام دوره

"*" indicates required fields